Запущено мобільний додаток AgroPoint

В Україні запустили промо-платформу для просування аграрного бізнесу серед цільової аудиторії з функцією геопозиціонування AgroPoint. Додаток вже доступний у магазинах PlayMarket і AppStore для платформ Android і iOS.

AgroPoint – це унікальний агрегатор аграрних підприємств. Використовуючи його, користувач може в один клік зорієнтуватися щодо необхідних сервісів, знайти партнерів, постачальників і замовників у сільському господарстві в будь-якій точці країни. При цьому платформа також є доступним інструментом для просування власного бізнесу, адже дає змогу підвищити охоплення аудиторії потенційних клієнтів.

Аграрні підприємства всіх форм власності та типів бізнесу поділено тут на шість категорій: «Техніка», «Добрива», «ЗЗР», «Насіння», «Послуги» та «Інше». Усі вони відмічені на карті. Тому в додатку можна вибрати зручну опцію – пошук партнерів поблизу.

Зареєструватися в мобільному додатку AgroPoint доволі просто: потрібно виконати чотири простих кроки, вказавши назву власного підприємства, категорію, режим роботи, контактні дані та місце розташування. Після цього користувач зможе залишати відгуки, оцінювати та коментувати об’єкти, зберігати в розділі «Вибране» підприємства, які потенційно його зацікавили, швидко зв’язуватися з ними за контактами у вільному доступі. А для охочих розвивати свій бізнес та підвищувати охоплення власної аудиторії за допомогою AgroPoint передбачена можливість піднімати підприємство в ТОП на певний період часу.