«Київстар» запустив новий мобільний додаток для аграріїв

 

Найбільший мобільний оператор України розробив новий мобільний додаток m-Agri, розрахований насамперед на малих фермерів.

Бета-версію продукту було представлено на спільній прес-конференції «Київстар» і Мінагрополітики, проведеній у межах ХХХ Міжнародної виставки «АГРО-2018».

 

Запуск мобільного додатка m-Agri  прокоментував Юджин Вісковик, директор з розвитку бізнесу групи компаній Veon, до якої входить «Київстар»: «З самого початку ми вирішили розробити бізнес-додатки для різних галузей виробництва. Потім зосередившись на сільському господарстві, ще більше сфокусувалися на малих фермерських господарствах, для яких нові технології здебільшого недоступні. Мобільний додаток для малих фермерів m-Agri допоможе їм освоїти європейську практику ведення бізнесу та значно підвищити власну ефективність. До речі, вперше він буде запускатися саме в Україні».

Як зазначив директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар» Євген Кражан, завантажити додаток можна уже зараз. У семи розділах m-Agri («Новини», «Ринкові ціни», «Погода», «Розумний помічник», «Фінанси», «Повідомлення», «База знань») аграрії знайдуть корисну інформацію, яка дасть їм змогу вирішувати різні завдання та успішно конкурувати з великими підприємствами. У додатку також передбачена функція онлайн-консультування. Дані, пропоновані додатком, будуть адаптуватися відповідно до тієї продукції, яку вирощує фермер. Наприклад, з урахуванням інформації про погоду він отримуватиме рекомендації щодо операцій, які потрібно проводити в полі. Платформа розвиватиметься й надалі: розширюватиметься мобільна база знань, з’явиться майданчик для торгівлі та зручні фінансові сервіси. Таким чином смартфон поступово стає не лише засобом зв’язку і розваг, а й інструментом для підвищення продуктивності агробізнесу.