AgriLab розпочала виробництво пробовідбірників

Агроконсалтингова компанія AgriLab, що надає послуги з агрохімсервісу та впровадження елементів точного землеробства, під власною торговою маркою налагодила виробництво обладнання для автоматизованого відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу. Ці пробовідбірники стали якісною альтернативою дорогому іноземному обладнанню, яке до цього домінувало на українських полях. Тим часом вітчизняне обладнання більш пристосоване до ґрунтових і польових умов України.

Серед переваг українських пробовідбірників – також швидке сервісне обслуговування, адаптованість під різні ґрунти, автоматизованість, дотримання заданої глибини і якості відбору, швидкість відбору буром навіть на твердих чи сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Використання обладнання, виготовленого в Україні, зробить послуги дослідження ґрунтів доступнішими.

Пробовідбірники від AgriLab вже використовують кілька агрохолдингів, а також компанії, що надають послуги з обстеження ґрунтів. На сьогодні тільки компанія AgriLab за допомогою автоматизованих пробовідбірників власного виробництва відібрала близько 100 000 зразків за різними технологіями, що дало змогу дослідити неоднорідності ґрунтів на площі понад 800 тис. га.  Адже правильний і точний відбір проб – перший крок до практичної реалізації елементів точного землеробства. Більше того, такий підхід дозволяє точно відслідкувати динаміку зміни родючості ґрунтів залежно від використовуваних технологій, проконтролювати якість ґрунтів і уникнути погіршення їх властивостей.