Agro Innovations Forum-2018 зібрав агроінноваторів

 

У межах ХХХ Міжнародної виставки «АГРО-2018» один із провідних інтеграторів безпілотних технологій в Україні, компанія DroneUA за підтримки Мінагрополітики вперше провела Agro Innovations Forum-2018. Саме тут виробники високотехнологічного обладнання та аграрії змогли познайомитися, поділитися позитивним досвідом та надихнутися новими ідеями.

 

Топ-темою цієї професійної розмови стало поступове перетворення України з аграрної на AgTech країну, зростання зацікавленості новітніми рішеннями серед фермерів.  Cпочатку до присутніх звернулася Ольга Трофимцева,  заступник міністра аграрної політики та продовольства. Вона підкреслила, що агроінновації – це те, що дасть змогу навіть невеликим господарствам стати частиною глобальних ланцюгів виробництва та збуту продукції.

На форумі були присутні іноземні гості. Зокрема, компанію зі світовим ім’ям Pix4D представила Кароліна Бейлі. Cаме на Agro Innovations Forum-2018 вона вперше презентувала новий продукт для обробки даних Pix4D Fields. Домінік Войчик з компанії Parrot зупинився на технічних опціях різних видів БПЛА для проведення польового моніторингу. А загалом промислові безпілотні рішення в Україні стали темою виступу Февзі Аметова (компанія DroneUA).

Потенціал штучного інтелекту для обробки отриманих знімків описав Євген Кугук, генеральний директор ТОВ «Інноваційні Агротехнології». Сучасні рішення BITREK для відеомоніторингу та  контролю внесения ЗЗР презентував Олександр Булавка, а Аліна Туряниця із System solutions наголосила на перевагах використання RTK-станцій. Окремим тематичним напрямом форуму стали комплексні програми для управління агропідприємством. Зокрема, учасники змогли дізнатися про можливості платформи з віддаленим доступом Forland, а також системи управлінського обліку Soft.Farm.