GROSSDORF вироблятиме гранульовані добрива для точного землеробства

 

Агрохімічна компанія GROSSDORF відкрила власне виробництво твердих мінеральних добрив загальною потужністю 35-50 тисяч тонн на рік у с. Хацьки, що на Черкащині. У подальшому потужності збільшаться до 100 тисяч тонн на рік.

 

GROSSDORF є одним із лідерів ринку рідких добрив, наприклад, кожна шоста тонна проданого в Україні минулого року КАС була вироблена саме цією компанією. При цьому вона пропонує нестандартні продукти. Добрива виробляються за індивідуалізованою формулою, що відповідає кліматичним, ґрунтовим та іншим умовам, в яких працюють аграрії. Найбільшими замовниками такої продукції, звичайно, стали агрохолдинги, які не перший рік практикують точне землеробство.

Слід підкреслити, що на сьогодні 90 % нестандартизованих добрив імпортується з-за кордону. Компанія GROSSDORF має на меті поступово збільшувати обсяг виробленої продукції, таким чином зменшуючи вартість добрив з необхідним складом для кінцевих агровиробників, у тому числі середніх та малих фермерів. Тому наступним етапом у її розвитку стало відкриття власного виробництва твердих гранульованих добрив. Грануляцію проводитимуть за інноваційною технологією компактування, коли певні компоненти під високим тиском стискаються до утворення єдиної гранули. Її компонентний склад також може варіюватися залежно від потреб замовника. Як зазначив комерційний директор компанії Сергій Рубан: «Ми віримо у те, що вже за кілька років наша аграрна галузь досягне такої культури землеробства, що під кожне конкретне поле агровиробник використовуватиме окреме високотехнологічне добриво».