Обприскувач зі стабілізацією штанги

Під час обробітку посівів засобами захисту рослин надзвичайно важлива точність розподілу препарату. Своїм досвідом використання KUHN LEXIS 3000 ділиться Ярослав Мієнко, головний інженер корпорації «Галс-Агро».

автор Олександр Сумський

На полях цього господарства з 2020 року працюють три причіпні обприскувачі KUHN LEXIS 3000. Серед головних причин вибору саме цих моделей Ярослав Мієнко назвав таке:

«Ми отримали чимало позитивних відгуків про роботу цих машин в інших господарствах. Однак немало важливим була також їхня приваблива ціна разом із сервісним обслуговуванням компанії-дилера, яка зручно розташована поряд з угіддями господарства».

Для «Галс-Агро» було важливим, що на машині використовується стабілізація штанги. Це алюмінієва штанга з шириною захвату 24 м, що дуже точно дотримується заданих параметрів роботи, не зачіпає ґрунт. Крім того, вона працює з можливістю відключення робочих секцій.

Для господарства дуже актуальним є сервісне обслуговування. Адже на полі може трапитись будь-що. І в такій ситуації добре мати на зв’язку надійного дилера, який зможе оперативно і якісно надати запасні частини та вести сервісне обслуговування машин.

Загалом протягом минулого сезону обприскувачі KUHN LEXIS 3000 попрацювали дуже продуктивно. На цукрових буряках було зроблено 10 обробітків на площі близько 600 га. Крім того, вони обробляли озимі зернові культури, сою, а також вносили ґрунтові пестициди. Тому обсяги виконаної роботи просто вражають.

У використанні ця техніка проста та доступна, легко та швидко регулюється. Обприскувачі повністю агрегатуються з тракторами МТЗ, що важливо для швидкого навчання механізаторів господарства.

«Ми дуже задоволені роботою цієї техніки, — підсумовує Ярослав Мієнко. — А тому за результатами роботи минулого року вже у нинішньому ми придбали ще дві моделі таких обприскувачів KUHN LEXIS 3000».

Обслуговує та надає консультації щодо роботи техніки компанія-дилер KUHN «Техноторг».

Дилери компанії KUHN пропонують скористатись послугою кредитування від провідних банків. Наприклад, одну з найкращих пропозицій пропонує Кредобанк: 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.

http://www.technotorg.com

У разі передруку посилання на iFarming обов’язкове.

Ваші відгуки, пропозиції та зауваження приймаємо на пошту редакції: rost.panichev@ifarming.com.ua